‫ اخبار

اکونت

وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور ارتقاء سطح مشارکت جوانان کشور در فرآیند تصمیم سازی و سیاستگذاری و افزایش تعامل مؤثر با کارآفرینان و فعالان حوزه کسب و کار، برگزاری « نشست های هم اندیشی کارآفرینان جوان با وزیر محترم اموراقتصادی و دارایی» را با همکاری مشاور محترم وزیر در امور جوانان در دستور کار خود قرار داده است.
این نشست در روز شنبه مورخ 1398/11/05 ساعت 14:00 در محل سالن جهاد اقتصادی این وزارتخانه برگزار می گردد.

دستور جلسه:
بحث و بررسی پیرامون راهکارهای بهبود فضای کسب و کار و توسعه کارآفرینی

30 دی 1398 نظرات : 2
پیام تسلیت وزیر اقتصاد و دارایی به ملت ایران

دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت. در پیام تسلیت وزیر اقتصاد می خوانیم:بسم ربّ الشهداء و الصدیقین. شاهدیم پس از شکست های پی در پی اهداف شوم منطقه ای و بویژه تروریسم اقتصادی آمریکا بر علیه ملت ایران، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و ظفرمند نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سراسر عمر پر برکت خود را صرف مجاهدت و دفاع از این مرزو بوم و پیشبرد تفکر و جریان مقاومت نمود با اقدام تروریستی و جنایتکارانه استکبار جهانی به درجه رفیع شهادت نائل شد.اینجانب شهادت این فرزند برومند انقلاب اسلامی ایران را به پیشگاه حضرت بقیه الله العظم ارواحنا له الفداء، فرمانده معظم کل قوا، ملت شهید پرور ایران اسلامی، همرزمان و خانواده معزز این شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان علوّ درجات و پاداش الهی را مسألت دارم. قطعا با شهادت سردار سلیمانی، شهدای همراه و جناب آقای ابومهدی المهندس و به برکت خون پاک این شهدای والامقام، جریان مقاومت با قدرت بیشتری ادامه طریق خواهد داد و دشمنان از این اقدام خصمانه خود سخت پشیمان خواهند شد.
فرهاد دژپسند
وزیر امور اقتصادی و دارایی

13 دی 1398
اکونت

دکتر فرهاد دژپسند وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی پس از ارائه اولین گزارش تفصیلی از نظرات و تحلیل های کاربران شبکه اکونت (در خصوص مباحث گروه مالیه دولت و نظارت مالی) ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت مخاطبان این شبکه و تاکید بر ضرورت توسعه مشارکت اقتصاددانان جوان در حوزه مسائل راهبردی وزارتخانه، طی نامه ای به معاونین محترم خواستار توجه ویژه به نظرات و راهکارهای پیشنهادی مخاطبان در سیاست گذاری ها و اقدامات جاری شدند.

13 دی 1398 نظرات : 7 برچسب‌ها: دکتر دژپسند، اکونت، اقتصاددانان جوان
روايت تصويري نشست آموزشي بانك جهاني در اينستاگرام
نشست آموزشي آشنايي با ساختار بانك جهاني با حضور نماينده ايران در آن بانك به روايت تصوير.<br />
براي ديدن تمامي تصاوير لطفا به اينستاگرام شبكه به آدرس:<br />
Econet.mefa.ir مراجعه فرماييد.
9 دی 1398 نظرات : 2
شبکه تعاملی تحلیل گران جوان اقتصاد ایران برگزار می کند :


شناخت ساختار و ظرفیت‌های بانک جهانی و فرایندهای موجود آن

دومین نشست وزیر محترم اقتصاد به همراه معاونین با حضور نخبگان جوان اقتصادی

برای مشاهده تمامی تصاویر به بخش مجله تصویری مراجعه فرمایید.